Apie šį testą
Mūsų atliktas celiakijos ligos tyrimas patvirtins, ar turite genų, susijusių su celiakija, ir veiksmingai pašalins šią ligą tikslumu 99% . Tyrimas siūlomas ir rezultatai paruošiami per 1-2 savaites nuo mėginių gavimo laboratorijoje.
Kodėl celiakijos genetinis tyrimas yra geresnis pasirinkimas?
Jei įtariate, kad sergate celiakija, galbūt apsvarstėte savo galimybes dėl galimų atrankos ir diagnostinių tyrimų. Genetinis celiakijos tyrimas yra atrankinis testas, suteikiantis keletą privalumų:
- Daugelis šį testą atliekančių klientų laikosi dietos be glitimo , tačiau nebūtinai tai yra celiakija – šiuo atveju su celiakija susiję simptomai nėra sukelti valgant glitimą ir laikytis dietos be glitimo yra nenaudinga.
- Jei turite pirmojo laipsnio giminaitį, kuris yra celiakija, kyla didesnė rizika susirgti dėl to, kad liga gali būti paveldima. Jūs turite 5-10% tikimybę paveldėti geną, jei turite šeimos narį, kuris serga celiakija. Tik genetinis tyrimas, pvz., Mūsų, gali patvirtinti, ar turite celiakija susijusių genų.
- Dažnas celiakijos tyrimas yra antikūnų kraujo tyrimas. Jei esate celiakija, šį testą galima atlikti tik tuo atveju, jei jūs iš tikrųjų valgote maistą, kuriame yra glitimo. Genetinis celiakijos tyrimas gali būti atliekamas bet kuriuo metu, bet kuriame amžiuje ir neatsižvelgiant į dietos tipą.
- Celiakijos genetiniai tyrimai nereikalauja kraujo. Kraujo paėmimas kai kuriems gali būti nepatogus, be to, reikalaujantis flebotomisto. Mūsų celiakijos tyrimas atliekamas naudojant burnos tamponus, kuriuos rasite mūsų rinkinyje. Pačių mėginių ėmimo procedūrai tereikia kelių paprastų veiksmų ir atsargumo priemonių.
Ar šis celiakijos testas diagnozuoja celiakiją?
Ne, celiakijos genetinis tyrimas nėra diagnostinis tyrimas. Taip pat nėra serologinių tyrimų, kuriais būtų matuojamas tam tikrų antikūnų kiekis kraujyje, kuris paprastai susidaro reaguojant į glitimą. Net jei genetinio tyrimo rezultatai patvirtina, kad turite celiakiją sukeliančių genų, tai dar nereiškia, kad sergate šia liga ar kada nors ją susirgsite. Tačiau jei jūs neturite genų, galite ramiai galvoti, kad nesusirgsite celiakija.
Norėdami diagnozuoti celiakiją, paprastai reikia atlikti biopsiją, kuri nustatys žarnyno sienelių pažeidimo mastą ir tai, ar pastebėtas žalos tipas susijęs su celiakija.
Celiakijos genai
HLA DQ2 ir DQ8 yra 2 genai, kuriuos dažniausiai stebime žmonėms, sergantiems celiakija. Šie 2 genai yra labiausiai paplitę, nors ir ne vieninteliai galimi genai, susiję su celiakija. HLA reiškia žmogaus leukocitų antigeną. HLA gamina baltymą, kuris ląstelės paviršiuje laiko bet kokią pašalinę medžiagą (pvz., Mažas pašalines daleles, virusus ar bakterijas). Asmenų, turinčių trūkumų turinčių HLA genų, atveju organizmas negali tinkamai atskirti glitimo nuo HLA, o tai sukelia autoimuninę reakciją.
Ar rimta celiakija?
Celiakijos poveikis skirsis priklausomai nuo:
- Kaip ilgai sergate celiakija.
- Jūsų amžius.
- Kiek laiko esate veikiami glitimo (kartais nesąmoningai per paslėptą glitimą maisto produktuose).
Celiakija nėra gydoma – jei esate celiakija, turėsite laikytis dietos be glitimo iki T. Nėra jokios galimybės užkirsti kelią žalai, kurią sukelia celiakija. plonosios žarnos gleivinę, išskyrus vengiant glitimo. Kai laikysitės dietos be glitimo, reikės atidžiai stebėti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo.
Kiti testai: laktozės netoleravimo DNR testas
Ar jūs patiriate diskomfortą pavartoję pieno produktų, tokių kaip pienas ar ledai? Jei taip, tuomet jus gali dominti mūsų laktozės netoleravimo testas. Šis konkretus testas nustato, ar turite tam tikrą geno mutaciją, dėl kurios negalite gaminti fermento, reikalingo laktozei virškinti. Skaitykite daugiau apie mūsų laktozės netoleravimo DNR testą .